HOME

Czyste powietrze dla wszystkich, a dla Ciebie czysty zysk.

Możesz płacić nawet 50% mniej za opał i prąd, bezpłatnie doradzimy Ci jak to zrobić.

 


W ramach doradztwa energetycznego:
– obliczymy zapotrzebowanie cieplne (OZC) Twojego domu
– sporządzimy propozycje niezbędnych zmian
– przygotujemy kosztorys proponowanego przedsięwzięcia

W ramach doradztwa finansowego zaproponujemy środki:
– na wymianę źródła ciepła i instalację fotowoltaiczną
– na ocieplenie domu i wymianę stolarki otworowej
– obliczymy jakie bezzwrotne dotacje Ci się należą.

Dodatkowo złożymy w Twoim imieniu:
– wniosek o dofinansowanie i wniosek o wypłatę dotacji
– wniosek o przyłączenie do sieci elektroenergetycznej

 

 

Doradztwo energetyczne

Znajomość branży OZE (odnawialne źródła energii) i HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja) ma kluczowe znaczenie w kwestii optymalnego doboru urządzeń i instalacji dla klienta przy zachowaniu wydajności energetycznej a także ekonomicznych kosztów eksploatacji budynku. Za tym idzie umiejętność wyliczenia kosztów inwestycji, przedstawienia ich klientowi i porównania z jego możliwościami finansowymi.

Doradztwo finansowe

Współpracujemy z bankami oraz firmami leasingowymi, celem finansowego wsparcia inwestycji naszych klientów. Przygotowujemy symulacje kredytów oraz analizę opłacalności przedsięwzięcia przy równoczesnej spłacie zadłużenia. Możliwość załatwienia wszystkich formalności na miejscu bez potrzeby wizyty w banku.

 

 


Co mówią nasi klienci

Minęło już półtora roku odkąd dysponujecie Państwo nowoczesnym ogrzewaniem i instalacją fotowoltaiczną. Jakie zmiany są dla Państwa najbardziej odczuwalne?

Przed modernizacją nasze coroczne koszty energii elektrycznej i opału wynosiły około 6 – 6,5 tys. zł, nie licząc wkładu własnej pracy i zdrowia. Po modernizacji, za cały rok 2021 otrzymaliśmy dwa rachunki za prąd, jeden na 120 zł a drugi na 200 zł. To razem 320 zł. I to był nasz jedyny koszt związany z opłatami za energię elektryczną i ogrzewaniem domu za cały zeszły rok.

Modernizacja źródła ciepła oprócz wymiernych korzyści finansowych, zapewnia nam lepsze i bezpieczniejsze życie.

Zofia i Jan Raszewscy

 


 

Jestem zainteresowany obniżeniem ponoszonych przeze mnie kosztów ogrzewania i energii elektrycznej. Chcę również uzyskać informacje o możliwości otrzymania dofinansowania.

    Wypełniając i wysyłając formularz, oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na kontakt ze mną. Polityka prywatności